O mnie

kilka słów o mnie

Cześć, mam na imię Karolina.

Moja ścieżka zawodowa była zwariowana i zróżnicowana, od pracy kelnerki, sprzedawcy w sklepie odzieżowym po projektowanie odzieży i pracę w redakcji gazety.

Od około 3 lat z sukcesem prowadzę własną agencję reklamową. Znalazłam sposób by pogodzić posiadane umiejętności
z zamiłowaniem i pasją do grafiki.

By ułatwić Wam funkcjonowanie „na swoim” zamierzam dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. W nieskomplikowany sposób opowiadać będę o meandrach własnej działalności, wprowadzać Was w świat social mediów, tworzenia grafik, dokumentów i wszystkiego co związane z funkcjonowaniem firmy w sieci.

Mój zawód?

Z zawodu jestem hotelarzem, posiadam również dyplom dekoratora wnętrz, ale moją pasją od zawsze jest informatyka. Skończyłam studia w tym kierunku i teraz zajmuję się zawodowo szeroko rozumianą grafiką komputerową. Moja praca choć skupiona głównie wokół biurka i komputera jest niesamowicie dynamiczna. Muszę nieustannie się uczyć i rozwijać by nadążyć za ciągłym rozwojem rynku i technologii. Znajduję szybkie i proste rozwiązania problemów dla biznesów on-line dzięki czemu ich prowadzenie jest łatwiejsze.

Moje zainteresowanie nie ograniczają się jednak wyłącznie do grafiki, pasjonują mnie także fotografia, rysunek i czytanie książek.

Zgadzam się, że „Człowiek uczy się całe życie” bo nauczyć można się wszystkiego wystarczą jedynie chęci.

Pierwsze kroki ze stronami

Pierwszą stronę internetową napisaną w HTML'u stworzyłam ponad 10 lat temu. Była to prosta strona dla hodowców gołębi pocztowych. Jednak pierwsze kroki z HTML miałam już w liceum.

Edukacja

Studia ukończyłam na Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej. Pracę inżynierską oparłam na analizie porównawczej praktycznego aspektu projektowania i realizacji stron internetowych.  Jednak największą dawkę wiedzy zdobyłam poprzez praktykę i samodoskonalenie w zawodzie.

Doświadczenie zawodowe

W zawodzie grafika pracuję od 2010 roku. Przygodę zaczęłam w firmie odzieżowej, dla której tworzyłam: strony www, katalogi, metki i wzory ubrań. Jestem autorką wzorów dla oficjalnego Klubu Lechii Gdańsk (gadżety, koszulki, etc.). Współpracowałam przy kampanii reklamowej spektaklu Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza pod tytułem „Polita”. Pracowałam przy kampaniach developerskich. Składałam do druku gazety, czasopisma, oraz katalogi produktowe.

Biznes na dywanie

Postanowiłam stworzyć tą stronę aby pokazać przede wszystkim kobietom, że nie potrzeba wielkich nakładów pieniężnych aby stworzyć swój własny biznes on-line. Jednak nic samo się nie zrobi za Ciebie. Potrzeba wytrwałości ale później przychodzi satysfakcja z wykonanej pracy.

Stań się własnym szefem. Pracuj na siebie i na swój sukces. 

Referencje

Bresgo referencje

Bresgo referencje